Klauskite, patarsime: +370-699-98937 arba info@nagai.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Aromatinė žvakė, 230 g

Prekės kodas: HW259
Heyland & Whittle, Didžioji Britanija


Kaina : 32.00

Prekės informacija

Heyland & Whittle“ aromatinės žvakės – tai tradicinis, greitas būdas suteikti savo namams išskirtinį aromatą. Jos yra pagamintos iš unikalaus sojų vaško mišinio, kuris užtikrina tolygų degimą ir taip pat yra draugiškas aplinkai. Malonus „Heyland & Whittle“ žvakių aromatas sukurs jaukią ir atpalaiduojančią namų aplinką.

Aromatinė žvakė Heyland & Whittle „Gold Classic Cherry Blossom Candle In A Glass“, 230 g

Aromatinė žvakė Heyland & Whittle „Gold Classic Cherry Blossom Candle In A Glass“ skleidžia gaivų ir raminantį aromatą, kuriame persipina saldžiųjų vyšnių, šilto gintaro bei švelnios vanilės dvelksmas. Švelnus aromatas primena žiedų kritimą nuo medžių, pučiant švelniam vėjeliui.

Naudojimas: siekdami, kad žvakė degtų ilgiau, venkite skersvėjų. Niekuomet nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Žvakei degant stiklas įkaista – nelieskite jo. Visuomet statykite žvakę ant lygaus, karščiui atsparaus paviršiaus. Žvakei degant vaškas suskystėja. Uždegtos žvakės neneškite į kitą vietą. Prieš uždegant, žvakės dagtį patrumpinkite iki 0,5 cm. Degančias žvakes visuomet statykite mažiausiai 10 cm atstumu. Laikykite žvakę vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Atidžiai užgesinkite žvakę. Panaudotą indelį išmeskite į stiklo pakuočių atliekoms skirtą konteinerį.

 

Lankytojų komentarai apie šią prekę