Klauskite, patarsime: +370-699-98937 arba info@nagai.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Klijai blakstienų juostelėms Andrea Clear Adhesive for Strip Lashes, skaidrūs, 7 g

Prekės kodas: AND300000
Andrea, JAV

Klijai blakstienų juostelėms


Kaina : 4.34

Prekės informacija

Skaidūrs klijai blakstienų juostelėms Andrea „Clear Adhesive for Strip Lashes“, 7 g

Blakstienų priklijavimas: ant dirbtinių blakstienų kraštelio plona linija užtepkite klijų (netepkite tiesiai ant vokų). Palaukite 30 sekundžių arba tol, kol kraštelis taps lipnus. Per tą laiką, laikydami už abiejų galų, keletą kartų išlenkite blakstienas suteikdami pasagos formą. Tokiu būdu blakstienų pagrindo juostelė suformuojama taip, kad patogiai ir lengvai prisitvirtintų prie voko. Priglauskite dirbtines blakstienas prie savo natūralių blakstienų linijos ir prispauskite. Kad blakstienos gerai prisitvirtintų, švelniai spauskite blakstienų pagrindo juostelę nuo vieno voko krašto iki kito, kol klijai išdžius.

Blakstienų nuėmimas: švelniai nuplėškite priklijuotas blakstienas: traukite nuo išorinio voko kampučio iki vidinio. Pasirūpinkite savo dirbtinėmis blakstienomis: nuplėškite nuo jų klijus ir reguliariai valykite. Kad klijus būtų patogu tepti, prieš naudojimą nuplėškite sudžiuvusių klijų gumuliuką nuo tūbelės viršaus.

Įspėjimai: naudoti tik nurodytu būdu. Saugoti nuo vaikų. Tik išoriniam naudojimui. Sudėtyje yra formaldehido.

„Andrea“ - blakstienos įvertintos ne tik makiažo specialistų, video filmų įrašų studijų, bet ir įvairaus amžiaus moterų.

 

Lankytojų komentarai apie šią prekę