Klauskite, patarsime: +370-699-98937 arba info@nagai.lt
Prekių krepšelis
0.00 €
Jūs esate čia:    Ecococo, Australija

Švelnus kūno šveitiklis, 300 g

Prekės kodas: ECO00309
Ecococo, Australija


Kaina : 29.00

Prekės informacija

Švelnus kūno šveitiklis Ecococo „Vanilla Body Polish“, 300 g

„Ecococo“ siūlo tik išgrynintas, revoliucines ir pažengusias priemones. Visos priemonės tai inovatyvus mišinys sertifikuotų organiškų ingredientų, įskaitant ir esančius sudedamuosius komponentus. Priemonės natūralios ir ekologiškos, be glitimo, parabenų ar sulfatų. Kuriant produktą neatliekami bandymai su gyvūnais.

Kūno šveitiklis pasižymi intensyviu bei odą detoksikuojančiu poveikiu. Išskirtinis jūros druskos bei kokosų aliejaus derinys šveičia ir tuo pat metu drėkina odą. Ji tampa gaivi ir įgauna natūralų spindesį. Priemonė puikiai tinka prieš ir po savaiminio įdegio priemonių naudojimo, siekiant pašalinti negyvas odos ląsteles ar seną įdegį.

Naudojimas: siekiant intensyvaus odos šveitimo, įmasažuokite priemonę į sausą odą, didžiausią dėmesį skirdami išsausėjusioms vietoms. Švelniam šveitimui – įmasažuokite priemonę į šlapią ar drėgną kūno odą, maudydamiesi duše ar vonioje. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu ir naudokite kūno sviestą.

Dėmesio: 24 valandas prieš naudojimą atlikite odos jautrumo testą. Nenaudokite priemonės ant turinčios įtrūkimų, saulėje nudegusios ar uždegimų paveiktos odos. Nenaudokite priemonės jeigu atsirado odos sudirgimų.

“Mūsų aistra – natūralus grožis“ - Ecococo

 

Lankytojų komentarai apie šią prekę