Klauskite, patarsime: +370-699-98937 arba info@nagai.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Veido kaukė su kokosų aliejumi, 100 ml

Prekės kodas: ECO00051
Ecococo, Australija


Kaina : 14.00

Prekės informacija

Veido kaukė su kokosų aliejumi Ecococo „Face Mask“, 100 ml

„Ecococo“ siūlo tik išgrynintas, revoliucines ir pažengusias priemones. Visos priemonės tai inovatyvus mišinys sertifikuotų organiškų ingredientų, įskaitant ir esančius sudedamuosius komponentus. Priemonės natūralios ir ekologiškos, be glitimo, parabenų ar sulfatų. Kuriant produktą neatliekami bandymai su gyvūnais.

Natūrali ir veganiška veido kaukė atkuria odoje drėgmę ir švelniai šveičia odą. Veido kaukė sukurta naudojant kokosų aliejų ir jūros druską, kurie padeda kovoti su akne, išvalydami odą ir pašalindami iš porų nešvarumus ir bakterijas. Priemonė yra papildyta taukmedžio sviestu, dėl kurio oda tampa švari, glotni bei švytinti. Ruošiant gaminį nebuvo atlikti bandymai su gyvūnais.

Naudojimas: tolygiai paskirstykite priemonę ant švarios veido odos, vengdami akių zonos. Pirštų galiukais, švelniais, sukamaisiais judesiais įtrinkite kaukę į odą. Palaikykite 10 minučių. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Naudokite priemonę kas 2-3 dienos.

Dėmesio: 24 valandas prieš naudojimą atlikite odos jautrumo testą. Nenaudokite priemonės jeigu atsirado odos sudirgimų. Nenaudokite priemonės ant pažeistos ar sudirgusios odos. Venkite patekimo į akis. Laikykite žemesnėje nei 30°C temperatūroje. Priemonė neturi SPF filtro ir neapsaugo nuo saulės spindulių. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

“Mūsų aistra – natūralus grožis“ - Ecococo

 

Lankytojų komentarai apie šią prekę