Klauskite, patarsime: +370-699-98937 arba info@nagai.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Flawless Mini Gelis-lakas Ultra Violet

Prekės kodas: IBIFLUltra Violet/8ml
IBI - Impression Beauty International, JAV

Pasirinkite spalvą

Kaina : 10.14

Prekės informacija

Nagų lakas-gelis IBI „Flawless Classic Color Collection Ultra Violet“, 8 ml

Žemiškoms, paprastoms, bet tuo pačiu smalsioms, mėgstančios tyrinėti, siekiančioms atrasti kažką laukinio tarp žemės ir dangaus.

Išskirtinės savybės
IBI „Flawless“ nagų gelio-lako pakuotė visiškai sandari ir nepralaidi šviesai, o tai garantuoja, kad šis nagų gelis-lakas nepradės tirštėti ar stingti.
• Po 2 savaičių įprastas nagų gelis-lakas pradeda trūkinėti: atsiranda mikro įtrūkimai, dėl kurių manikiūras praranda tobulą išvaizdą ir blizgesį. To niekada neatsitiks su IBI „Flawless“. Ir po 2 savaičių Jūsų manikiūras išliks nepriekaištingas.
• Daugumai nagų geliu-lakų reikalingas pagrindas ir viršutinė danga atskirai, o šiam naudojamas tik vienas produktas, todėl vietoje trijų privalomų produktų jums reikės įsigyti tik du, kad galėtumėte sukurti tobulą ilgai išliekantį manikiūrą.

Džiovinimo laikas
LED lempoje - vos 30 s;
UV lempoje - 2 min.

Naudojimas: užtepkite nagų gelį-laką ant lakavimui paruoštos nago plokštelės. Tuomet džiovinkite UV/LED lempoje. Užtepkite antrą priemonės sluoksnį ir vėl išdžiovinkite. Baigę naudoti priemonę, užtepkite viršutinį gelio-lako sluoksnį ir nuvalykite jį lipnumo valikliu.

 

 

Panašios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę