Klauskite, patarsime: +370-699-98937 arba info@nagai.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Vienfazis gelis-lakas IBI Solitaire Minis 122 Edgy, 8 ml

Prekės kodas: IBIS122
IBI - Impression Beauty International, JAV

Vienfazis gelis lakas


Kaina : 13.00

Prekės informacija

Vienfazis gelis-lakas IBI „Solitaire Minis Edgy“, 8 ml

Tinkamas nagų paruošimas yra pagrindinis dalykas, kurį būtina atlikti, kad gelinis lakas ilgai laikytųsi. Prašome atidžiai perskaityti visus žemiau aprašytus veiksmus ir kruopščiai juos atlikti. Bet kokie riebalų ar nešvarumų likučiai ant nagų lems gelinio lako lupimąsi ir atšokimą nuo jų.

Naudojimas
• Nuvalykite nagų laką ir pašalinkite nuo nagų visus riebalus ar drėgmę. Tam naudokite vatos tamponą, suvilgytą valikliu, kruopščiai trindami nago paviršių, kol jis taps švariu. Įsitikinkite, kad švariai nuvalėte visą nago paviršių, itin odelių zonoje ir nagų pakraščiuose.
• Švelniai nudildykite nagų paviršių. Kruopščiai nudildykite visą nago paviršių, didelį dėmesį skirdami odelių zonai ir nagų pakraščiams, kaip tai darėte valydami nagus.
• Dulkes nuvalykite valikliu suvilgytu vatos tamponėliu. Nelieskite nagų paviršiaus pirštais, nes ant jų gali būti likę riebalų likučių, kurie pateks ant nagų paviršiaus.
• Pradėkite lakuoti kairės rankos nagus, užtepdami vieną sluoksnį gelinio lako. Lakuokite nagus taip, lyg tai darytumėte pačiu paprasčiausiu nagų laku. Gelinį laką stenkitės užtepti kuo plonesniu sluoksniu, tuomet jis geriau laikysis.
• Nulakuokite keturių pirštų nagus ir stingdykite gelinį laką LED lempoje 30 sekundžių. Jei LED lempa turi laikmatį, automatiškai išsijungs, kai gelinis lakas sustings. Įsidėmėkite, kad nagų paviršius bus lipnus ir tai yra visiškai normalu – nelieskite jo.
• Dešinės rankos nykščio nagą nulakuokite geliniu laku ir sustingdykite jį lempoje.
• Nulakavę penkių pirštų nagus geliniu laku ir sustingdę jį lempoje, galite ant nagų užtepti dar vieną sluoksnį gelinio lako. Jeigu jums patinka spalva ir antru sluoksniu nagų lakuoti nebenorite, galite atlikti kitą aprašytą veiksmą.
• Kai baigsite lakuoti ir sustingdysite gelinį laką, užteptą ant karės rankos nagų, suvilgykite vatos tamponėlį valikliu ir nuvalykite lipnų priemonės sluoksnį nuo nagų. Nagai taps žvilgantys ir sausi.
• Visus aukščiau aprašytus veiksmus atlikite lakuodami dešinės rankos nagus. Kai atliksite, procedūra bus baigta ir jūs galėsite džiaugtis puikiu manikiūru.

Panašios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę