Klauskite, patarsime: +370-699-98937 arba info@nagai.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Naujienos ir straipsniai

"IBI" Flawless gelio lako spalvų paletės

 

Niekaip negali išsirinkti gelio-lako spalvos? Ar nesigauna suderinti lakus tarpusavyje?.. „IBI“ UV gelio-lako paletės padės Jums išsirinkti pageidaujamą gelio lako spalvą! Gelio lako spalvos suskirstytos į kolekcijas, kurių spalvos dera tarpusavyje, o šalia pateiktas prierašas žymi lako savybes: H-Holograminis, SH-Blizgus, C-Kreminis, S-Ryškus, P-Perlamutrinis, M-Metallic, MAG-Magnetinis, G-Žėrintis, SG-Švelniai žėrintis. Nuo šiol rasti patinkančią UV gelio-lako spalvą bus daug lengviau! O kiekvienos kolekcijos aprašymai (pateikti žemiau), padės geriau suprasti kolekcijos ypatybes!

           

MID SUMMERS DREAMS COLOR 7 atspalvių kolekcija

Jausmingoms kaip pavasaris, romantiškoms kaip saulėlydis, vilioklėms ir slapukėms kaip rūkas ryte siūlomeMID SUMMERS DREAMS COLOR nagų gelio-lako atspalvių kolekciją. Žavingų spalvų nagų geliu-laku papuošti savo nagučius nuo šiol galite ne tik sapne.

WICKED COLOR 8 atspalvių kolekcija

Drąsioms ir savimi pasitikinčioms moterims! Tamsūs nagų gelio-lako atspalviai tikrai nereiškia, kad juo nagus lakuojanti moteris yra depresyvi, jis sufleruoja, kad ji turi tamsių sielos kertelių ir mėgsta laužyti taisykles. Tik vienas potepis WICKED COLOR kolekcijos nagų gelio-lako atspalvio suteiks Jums nevaržomos laisvės naujiems nuodėmingiems patyrimams.

DIVA COLOR 8 atspalvių kolekcija

Raudonuoju apdovanojimų kilimu žingsniuojančios Divos diktuoja ne tik stulbinamas makiažo, ypatingas aprangos kodo madas, bet ir įmantriai nulakuotus nagučius. DIVA COLOR nagų gelio-lako kolekcija puikiai tiks visoms, laikančioms save pasaulio Diva.

ATTRACT COLOR 8 atspalvių kolekcija

Jei Jums jau nusibodo matiniai ar įprastai blizgantys nagai, pats laikas pasidomėti ATTRACT COLORkolekcijos inovacija. Siūlome magnetinį nagų gelį-laką, kuris suteiks nagams išpuoselėtų nagų įspūdį. Dailus magnetinis raštas papuoš nagus lyg pačiam įmantriausiam grožio salone. Magnetinis nagų gelis-lakas atrodo neperkrautai ir solidžiai, tad tinka visų progų manikiūrams. Dailus ornamentas išliks tol, kol nenuvalysite nagų gelio-lako.  

IBI Flawless magnetiniam geliui-lakui papildomai rekomenduojame įsigyti magnetuką (prekė: IBIMagnet) kurio pagalba nagams sukursite pageidaujamą raštą.

WILD COLOR 11 atspalvių kolekcija

Žemiškoms, paprastoms, bet tuo pačiu smalsioms, mėgstančios tyrinėti, siekiančioms atrasti kažką laukinio tarp žemės ir dangaus. WILD COLOR nagų gelio-lako kolekcijos atspalviai kaip tik tokie, įkvepiantys ieškoti, vedantys nežinomybės link.

FRENCH COLOR 7 atspalvių kolekcija

Tvarkingi, švarūs, dailūs ir prižiūrėti nagai madingi visais sezonais, tai tikros profesionalės bei damos atributas. Jums nereikia papildomų spalvų, kad save išreikštumėte - jūsų nagai gražūs tokie, kokie yra. Toks manikiūras sukuria itin išpuoselėtų nagų įspūdį. FRENCH COLORkolekcijos atspalviai kaip tik toms, kurios jau pasiilgo elegancijos, nori vilioti ir būti suviliotos.

 

CLASSIC COLOR 13 atspalvių kolekcija

Mados ir grožio pasaulio ilgą laiką nepalieka subtilios raudonos spalvos. Taip nulakuoti nagai atrodo įspūdingai, tinka tiek dienos, tiek vakaro įvaizdžiui. Raudoni atspalviai – vieni iš populiariausių nagų lako spalvų, tinkančių tiek brandaus amžiaus moterims, tiek jaunoms panelėms. Lakuokite nagus Jums labiausiai patinkančiu CLASSIC COLOR nagų gelio-lako atspalviu ir būkite pastebėtos kiekvieną dieną! 

COCKTAIL COLOR 7 atspalvių kolekciją.

Mados ir grožio pasaulyje karaliauja ir subtilios šviesios spalvos. Taip nulakuoti nagai atrodo sveiki ir prižiūrėti, tinka tiek dienos, tiek vakaro įvaizdžiui. COCKTAIL COLOR nagų gelio-lako kolekcija tiks visoms, pavargusioms nuo tamsių, akį rėžiančių, spalvų, trokštančių tyrų, šviesių, neutralių atspalvių.

COLOR 6 atspalvių kolekciją.

Gelis-lakas su blizgučiais – tai gelis-lakas, kuriam blizgesio suteikia ne pati spalva, o įberti blizgučiai. Šis gelis-lakas puikus pasirinkimas kai norisi būti itin ekstravagantiška. ILLUSIONS COLOR kolekcija puikiai tiks lakuojant ant kitos, ryškios spalvos gelio-lako, tiek ir lakuojant vien šios kolekcijos geliu-laku. Tad nieko nelaukite - suteikite savo nagams ypatingo, blizgaus šarmo ir būkite išskirtinės.

TROPICAL COLOR 6 atspalvių kolekciją.

Fantastiškai ryškus manikiūras akimirksniu patrauks aplinkinių dėmesį. Karšti, vasariški atspalviai sukurs atostogų atmosferą. Lakuok nagus su TROPICAL COLORkolekcijos nagų geliu-laku ir tapk paplūdimio deive!

SPARKLE COLOR 6 atspalvių kolekciją.

Aukso spalvos nagų gelis-lakas, sidabro spalvos nagų gelis-lakas, ir blizgūs kristalai – manikiūro naujiena tiesiai iš Holivudo! Tapk vakarėlių pažiba su SPARKLE COLORkolekcijos nagų geliu-laku. Lakuok nagučius blizgiomis šios kolekcijos spalvomis arba kristalais nusagstyk visas nagų plokšteles. Tegul nagai žėri deimantais!

ARABIAN NIGHTS  10 atspalvių kolekciją.

Kerintis pievų vėjo dvelksmas ir užburianti pasakos atmosfera sklinda iš naujosios nagų gelio-lako kolekcijos ARABIAN NIGHTS. Užburiančios spalvos ir kerintis žvilgesys įtrauks Jus į tikros arabiškos nakties siautulį. Būk kerinti kaip Šachrezada su naująja gelio-lako atspalvių kolekcija!

 

 

BREAK COLOR 9 atspalvių kolekcija

Norinčioms sukurti žaismingą įvaizdį siūlome SPRING BREAK COLOR nagų lako atspalvių kolekciją. Įvairias spalvas besirenkanti mergina yra plepi ir nenustygstanti vietoje. Jos kredo: „Gyvenimas trumpas, mėgaukis juo!", todėl ji gali būti pasiryžusi bet kam.

ALL STARS COLOR 9 atspalvių kolekcija 

Blizgantis nagų gelis-lakas - vakarėlių arba aktyvaus laisvalaikio mėgėjoms. Į tokį tiesiog neįmanoma neatkreipti dėmesio, nes jis stulbinamai žeri. Lakuokite nagus patinkančia  ALL STARS COLOR kolekcijos nagų gelio-lako spalva ar derinkite kelias spalvas ir žėrėkite kaip žvaigždės!

FALL IN FASHION 9 atspalvių kolekcija

Nori visada būti mados sukūryje ? Visad išlikti dėmesio centre ir būti kaip niekad kerinti? Tai įmanoma! Su naująja IBI gelio-lako atspalvių kolekcija FALL IN FASHION. Ryškūs madingiausi šio sezono atspalviai papuoš kiekvienos moters nagus. Pasijusk tikra mados pasaulio žvaigžde su išskirtine FALL IN FASHION gelio-lako atspalvių kolekcija. 

BOHEMIAN COLOR 6 atspalvių kolekcija

Puikiai išmanai naujausias tendencijas. Dažnai tampi sektinu pavyzdžiu, nes tavo stiliaus pojūtis unikalus. Darbe gali būti verslo moteris, namie – tvarkinga šeimininkė, o širdyje – bohemiška hipė. Tuomet BOHEMIAN COLOR nagų gelio-lako spalvų kolekcija kaip tik tau!.

FAST & FURIOUS COLOR 5 atspalvių kolekcija

Norinčioms turėti gražius nagus, tačiau neturinčioms daug laiko, nuolat skubančioms, siūlome  FAST & FURIOUS COLOR nagų gelio-lako atspalvių kolekciją. Su baikerės įvaizdžiu siejamas holografinis nagų gelis-lakas dabar ypač madingas.

DARK ROMANCE  10 atspalvių kolekcija

Leiskitės suviliojama naujosios IBI Flawless nagų gelio-lako atspalvių kolekcijos DARK ROMANCE. Nepaprastai sodrūs ir gilūs kolekcijos tonai tarsi romantiška meilė – gili ir visad kupina netikėčiausių spalvų. Atsiduokite netikėtumams su naująja DARK ROMANCE gelio-lako atspalvių kolekcija!

 

"IBI" UV gelio-lako savybių lentelė