Klauskite, patarsime: +370-699-98937 arba info@nagai.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Naujienos ir straipsniai

Trind Nagų priežiūros priemonės

 Visus atsakymus kaip sustiprinti Jūsų nagus galite rasti naujoje „Trind“ brošiūroje

Trind“ brošiūra

TRIND nagų priežiūros priemonės padės Jums gydyti ir puoselėti gražius nagus.

Pastaruosius dvidešimt metų gilinome savo žinias natūralioje rankų ir nagų priežiūroje, todėl mums malonu pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su Jumis - profesionalais, manikiūristais, parduotuvių personalu , klientais. TRIND suteikia natūralią pagalba nagams, kurie sluoksniuojasi, lūžinėja ir skilinėja. Šiame lankstinuke rasite visą informaciją apie nagų fiziologiją ir apie tai, kokius produktus pasirinkti, kad turėtumėte gražius ir natūraliai stiprius nagus.

Iš ko sudarytas nagas? Nagų fiziologija

Nagai, kaip ir oda ar plaukai sudaryti iš maždaug 100 keratino ląstelių sluoksnių. Nago dalis, kurią paprastai suvokiame kaip „nagą“, yra tik jo dalis, vadinama nago plokštele. Ją sudaro negyvosios keratino ląstelės. Viršutinis nago sluoksnis susiformuoja nago šaknies gale (lot. matrix), apatinė dalis, t. y. sluoksnis prie nago guolio, susiformuoja nago šaknies

priekyje. Ši šaknis yra po oda ir dėl to nematoma. Nago šaknis jungiasi su pusmėnuliu (lot. lunula), kuris yra ypatingai matomas ant nykščio. Nago plokštelė auga iš šaknies link piršto galiuko išilgai nago guoliui, kuris palaiko „vandens lygį“ nago plokštelėje. Tai yra svarbu, kadangi nago drėgmės lygis turi įtakos nago būklei ir lankstumui. Pastebima, kad ten, kur nago plokštelė neturi sąlyčio su nago guoliu, t. y. nago krašte, nagas tampa trapesnis ir yra labiau linkęs skilinėti. Nago odeles (kutikules) taip pat sudaro keratinas, tačiau jos yra lankstesnės. Odelės suformuoja patikimą barjerą tarp nago ir jį supančios odos bei neleidžia purvui ir bakterijoms patekti į kūną per nagus ir odą, todėl svarbu palaikyti tinkamą odelių būklę bei tinkamai jas prižiūrėti.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios nagų problemos

Sausi nagai?

Tai yra dažniausiai pasitaikanti nagų problema. Sausam nagui trūksta drėgmės, ir tai gali būti atpažįstama iš gelsvos nago plokštelės spalvos. Nago drėgmė palaiko nago elastingumą. Kai nagas turi per mažai drėgmės, jis gali nulūžti, susisluoksniuoti ar suskilinėti. Lūžinėjantys, susisluoksniavę ir skilinėjantys nagai.

Nagai, kurie nėra pakankamai stiprūs, turi per mažai drėgmės. Kai nagui trūksta drėgmės, jis praranda elastingumą ir galiausiai pradeda lūžinėti, sluoksniuotis ir skilinėti.

Lėtai augantys nagai

Nagai auga iš nago šaknies, kuri yra po pusmėnuliu apatinėje nago dalyje. Rankų nagai užauga vidutiniškai apie 0,10 mm – 0,15 mm per dieną, kojų nagai auga šiek tiek lėčiau. Lėtą nagų augimą dažniausiai nulemia apaugusios nagų odelės ir sausos nepamaitintos nagų šaknys. Siekiant tinkamo nagų augimo TRIND pataria apaugusias odeles šalinti kas 4 savaites suminkštinant ir atstumiant.

Sausos nagų odelės

Oda aplink nagus yra labai plona ir lengvai pažeidžiama. Vanduo, valymo priemonės ir besikeičiančios oro sąlygos prisideda prie nagų odelių problemų. Dėl to odelės ir nagai gali išsausėti, o odelės suragėti, tapti labai skausmingomis ir sukelti infekcijas. TRIND rekomenduoja tinkamai prižiūrėti odeles, kurios yra svarbios nagų augimui.

Kaip išgydyti nagus su Trind priemonėmis? Žiūrėkite brošiūroje (nuoroda viršuje)